Általános iskolásoknak rendezett versenyeink eredményei

karacony18 53A Tekó karácsonyi műsorának részeként váltak nyilvánossá az elmúlt hetekben lezajlott tanulmányi versenyek eredményei.

Ebben az évben több mint 120 nyolcadik osztályos tanuló vállalta a megmérettetést, és helyenként nagyon szoros verseny alakult ki. Volt, hogy csak fél ponton múlt egy helyezés sorsa, egy dobogó vagy éppen az elsőség. A helyezetteknek Téglás László, iskolánk igazgatója adta át okleveleiket és ajándékaikat.

Az általános iskolák 8. osztályos tanulói számára rendezett tanulmányi versenyek eredményei

 

Internetes nyelvi verseny - német nyelv

Tanuló neve

Pontszám

Felkészítő tanár neve

Iskola

1.

Agócs Evelin

25

Taskovicsné Reisz Mariann

Szent József Katolikus Általános Iskola

2.

Jekő Janka

22

Kissné Csordás Anikó

Kiskunhalasi Felsővárosi Általános Iskola

3.

Téglás Levente László

19,5

Kissné Csordás Anikó

Kiskunhalasi Felsővárosi Általános Iskola

4.

Szabó Luca

18

Berger Renáta

II. János Pál Katolikus Általános Iskola

5.

Gyenizse Noémi

16

Kissné Csordás Anikó

Kiskunhalasi Felsővárosi Általános Iskola

6.

Kubas Panna Eleonóra

16

Mihókné Rácz Renáta

Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola

7.

Stenczel László

14,5

Berger Renáta

II. János Pál Katolikus Általános Iskola

8.

Soós Máté

13,5

Berger Renáta

II. János Pál Katolikus Általános Iskola

9.

Rab Dávid

13

Cseriné Benkóczy Mónika

Kiskunhalasi Felsővárosi Általános Iskola

10.

Suhajda Dorina Csenge

11,5

Mihókné Rácz Renáta

Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola

11.

Kis-Molnár Dorka

11

Mihókné Rácz Renáta

Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola

12.

Botka Gergő

10,5

Pohankovichné Sárfi Ildikó

Fazekas Mihály Áltanálos Iskola

12.

Törteli Dénes

10,5

Kissné Csordás Anikó

Kiskunhalasi Felsővárosi Általános Iskola

13.

Böszörményi Szabolcs

9,5

Csehó-Kovács Lajos

Kiskunhalasi Kertvárosi Általános Iskola

13.

Sörös Bianka

9,5

Csehó-Kovács Lajos

Kiskunhalasi Kertvárosi Általános Iskola

14.

Cseh Karina

8,5

Berger Renáta

II. János Pál Katolikus Általános Iskola

14.

Sipos Petra

8,5

Kissné Csordás Anikó

Kiskunhalasi Felsővárosi Általános Iskola

15.

Ádám Hedvig Dorka

8

Kissné Csordás Anikó

Kiskunhalasi Felsővárosi Általános Iskola

16.

Mucsi Anita

7,5

Berger Renáta

II. János Pál Katolikus Általános Iskola

17.

Radics Andor

6,5

Berger Renáta

II. János Pál Katolikus Általános Iskola

17.

Scharer Dorka

6,5

Berger Renáta

II. János Pál Katolikus Általános Iskola

18.

Font Anikó

6

Mihókné Rácz Renáta

Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola

19.

Izsó Ferenc

5,5

Cseriné Benkóczy Mónika

Kiskunhalasi Felsővárosi Általános Iskola

19.

Kormányos Melinda

5,5

Csehó-Kovács Lajos

Kiskunhalasi Kertvárosi Általános Iskola

20.

Berta Donát

5

Cseriné Benkóczy Mónika

Kiskunhalasi Felsővárosi Általános Iskola

21.

Deák Dorka

3,5

Cseriné Benkóczy Mónika

Kiskunhalasi Felsővárosi Általános Iskola

21.

Vizi Zsófi

3,5

Mihókné Rácz Renáta

Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola

22.

Gajdacsi Ádám

3

Cseriné Benkóczy Mónika

Kiskunhalasi Felsővárosi Általános Iskola

23.

Tóth Ramóna

2,5

Csehó-Kovács Lajos

Kiskunhalasi Kertvárosi Általános Iskola

24.

Ódor Dorina

1,5

Csehó-Kovács Lajos

Kiskunhalasi Kertvárosi Általános Iskola

25.

Solti Árpád

1

Pohankovichné Sárfi Ildikó

Fazekas Mihály Áltanálos Iskola

 

Internetes nyelvi verseny – angol nyelv

Tanuló neve:

Elért pontszám

Felkészítő tanár neve:

Iskola neve:

1.

Bata Adrián

28

Dr. Makay Gáborné

Kiskunhalasi Felsővárosi Ált. Isk.

2.

Simon Noémi

24

Jeszenszky Zoltán 

Szent József Kat. Ált. Isk.

3.

István Mónika

23

Királyné Bálint Karolina

Kiskunhalasi Fazekas Mihály Ált. Isk.

4.

Babály Martin

22,5

Királyné Bálint Karolina

Kiskunhalasi Fazekas Mihály Ált. Isk.

5.

Szabó Dávid

22

Wolff Andrea

II. János Pál Kat. Ált. Isk.

6.

Szabolcs Simon

19

Fekete-Nagy Ágnes

Szent József Kat. Ált. Isk.

7.

Hanák Ferenc

21

Juhász Ágnes

Kiskunhalasi Kertvárosi Ált. Isk.

8.

Majoros Melinda

20

Királyné Bálint Karolina

Kiskunhalasi Fazekas Mihály Ált. Isk.

8.

Dóra Dorina

20

Dr. Makay Gáborné

Kiskunhalasi Felsővárosi Ált. Isk.

9.

Gyúgel Tamás

19,5

Dr. Makay Gáborné

Kiskunhalasi Felsővárosi Ált. Isk.

10.

Vadkerti-Tóth Roland

19

Királyné Bálint Karolina

Kiskunhalasi Felsővárosi Ált. Isk.

11.

Rogács Máté

18,5

Királyné Bálint Karolina

Kiskunhalasi Fazekas Mihály Ált. Isk.

11.

Rózsa  Gergő

18,5

Dr. Makay Gáborné

Kiskunhalasi Felsővárosi Ált. Isk.

12.

Gubucz - Király Orsolya

18

Dr. Makay Gáborné

Kiskunhalasi Felsővárosi Ált. Isk.

13.

Vecsernyés Amina

17,5

Fekete-Nagy Ágnes

Szent József Kat. Ált. Isk.

14.

Koczka Flórián

15

Dr. Makay Gáborné

Kiskunhalasi Felsővárosi Ált. Isk.

15.

Zsikla Máté Gábor

14

Nyúlné Forgó Mária

Kossuth  Lajos Evangélikus Ált. isk. 

16.

Dubai Dóra

12,5

Jeszenszky Zoltán 

Szent József Kat. Ált. Isk.

16.

Mészáros Viktor

12,5

Wolff Andrea

II. János Pál Kat. Ált. Isk.

16.

Szvetnyik Olivér

12,5

Nagy Ildikó

Kiskunhalasi Felsővárosi Ált. Isk.

16.

Szeitz Blanka

12,5

Fekete-Nagy Ágnes

Szent József Kat. Ált. Isk.

17.

Bédity Zsombor

12

Nagy Ildikó

Kiskunhalasi Felsővárosi Ált. Isk.

17.

Gáspár Balázs

12

Csiszár Katalin

Kossuth  Lajos Evangélikus Ált. isk. 

18.

Villányi Viktória

11,5

Mizser Magdolna

II. János Pál Kat. Ált. Isk.

18.

Csizovszki Enikő

11,5

Wolff Andrea

II. János Pál Kat. Ált. Isk.

19.

Polyák Zsanett

11

Mizser Magdolna

II. János Pál Kat. Ált. Isk.

19.

Rózsa Ármin

11

Dr. Makay Gáborné

Kiskunhalasi Felsővárosi Ált. Isk.

20.

Kántor Aletta

9,5

Mizser Magdolna

II. János Pál Kat. Ált. Isk.

21.

Birgés Zalán Hunor

8,5

Királyné Bálint Karolina

Kiskunhalasi Fazekas Mihály Ált. Isk.

22.

Kocsi Kitti

7,5

Mizser Magdolna

II. János Pál Kat. Ált. Isk.

23.

Pintér Máté

7

Mizser Magdolna

II. János Pál Kat. Ált. Isk.

24.

Tamás Gábor

5,5

Mizser Magdolna

II. János Pál Kat. Ált. Isk.

 

MA-TEKO-LÓ

1.

Simon Noémi 

Fekete-Nagy Ágnes

Szent József Katolikus Általános Iskola és Óvoda

1.

Simon Szabolcs

Birkás Éva

Szent József Katolikus Általános Iskola és Óvoda

3.

Stibrik Adél

Mészáros Gábor

Szent Anna Katolikus Óvoda és Általános Iskola

 

TEKÓ-DOLÓ

Tanuló

Elért pontszám

Felkészítő tanár

Iskola

1.

Stenczel László

87

Dubainé Palásti Dóra Éva

II. János Pál Katolikus Általános Iskola és Óvoda

2.

Balasi Barnabás

83

Baráth Sándor

Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola

3.

Márkus Dániel

74

Baráth Sándor

Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola

4.

Radics Andor

69

Dubainé Palásti Dóra Éva

II. János Pál Katolikus Általános Iskola és Óvoda

5.

Balázs Sándor Dániel

63

Baráth Sándor

Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola

6.

Pap Dániel

57

Nikli Károly

Szent József Katolikus Általános Iskola és Óvoda

7.

Szilágyi Alex

48

Nikli Károly

Szent József katolikus Általános Iskola és Óvoda

8.

Lehóczki Levente

47

Dubainé Palásti Dóra Éva

II. János Pál Katolikus Általános Iskola és Óvoda

9.

Bánóczki Bence

45

Nikli Károly

Szent József katolikus Általános Iskola és Óvoda

9.

Soós Máté

45

Dubainé Palásti Dóra Éva

II. János Pál Katolikus Általános Iskola és Óvoda

10.

Kőrösi Zalán István

44

Katzenbach Zoltán

Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

10.

Sebestyén László

44

Dubainé Palásti Dóra Éva

II. János Pál Katolikus Általános Iskola és Óvoda

11.

Giliczó Benjámin

40

Dubainé Palásti Dóra Éva

II. János Pál Katolikus Általános Iskola és Óvoda

12.

Bédi Áron Vajk

38

Nikli Károly

Szent József katolikus Általános Iskola és Óvoda

13.

Dóczi Viktória

36

Nikli Károly

Szent József katolikus Általános Iskola és Óvoda

14.

Csaplár Tímea

35

Nikli Károly

Szent József katolikus Általános Iskola és Óvoda

15.

Mészáros Viktor

33

Dubainé Palásti Dóra Éva

II. János Pál Katolikus Általános Iskola és Óvoda

16.

Csabányi Máté

30

Katzenbach Zoltán

Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

16.

Nagy Dávid István

30

Nikli Károly

Szent József katolikus Általános Iskola és Óvoda

17.

Sánta Máté

28

Nikli Károly

Szent József katolikus Általános Iskola és Óvoda

18.

Mazzag Ivett

26

Nikli Károly

Szent József katolikus Általános Iskola és Óvoda

19.

Fejes Zénó Endre

17

Dubainé Palásti Dóra Éva

II. János Pál Katolikus Általános Iskola és Óvoda

19.

Martin Dániel

17

Nikli Károly

Szent József katolikus Általános Iskola és Óvoda

 

AgroMókusok:

Tanult parasztok: 122 pont, 

Fehér hollók: 117 pont,

Kockabálák: 114 pont, 

Holdruták: 107 pont. 

 

 

KözgazdÁszok:

  1. Müller Dániel: Bankjegy tervezése (max. 25 pont): 25 pont      Teszt (max. 50 pont): 39 pont    Összesen (Max. 75 pont): 64 pont
  1. Rákóczi Péter:Bankjegy tervezése: 20 pont                                 Teszt: 43 pont                             Összesen: 63 pont. 
  1. Bozsóki Andrea: Bankjegy tervezése: 25 pont                             Teszt: 33 pont                             Összesen: 58 pont. 
  1. Gangl Zétény:Bankjegy tervezés: 17 pont                                    Teszt: 40 pont                             Összesen: 57 pont. 
  1. Majer Milán: Bankjegy tervezése: 14 pont                                    Teszt: 36 pont                            Összesen: 50 pont. 
  1. Bozsóki Dániel: Bankjegy tervezése: 10 pont                               Teszt: 39 pont                            Összesen: 49 pont. 
  1. Szekeres Dorina: Bankjegy tervezése: 15 pont                            Teszt: 34 pont                            Összesen: 49 pont. 
  1. Mikula Áron:Bankjegy tervezésen: 15 pont                                   Teszt: 30 pont                           Összesen: 45 pont. 

Please publish modules in offcanvas position.