Gyurovics Szimóna, iskolánk 11.c osztályos tanulója bejutott a Budapest Musical Iskola által szervezett DalDerby országos énekverseny döntőjébe.
A június 13-án megrendezett döntőben nagyon erős mezőny gyűlt össze, ahol musical kategóriában Szimóna a zsűri elismerő oklevelében részesült. Gratulálunk




