Rákóczi-díj átadása és tanévzáró értekezlet

evz ert21 22Tanévzáró értekezlettel fejeződött be a 2020-21-es tanév, melyben a tavalyitól is több időt töltöttek a tanulók és pedagógusok online oktatásban.

Az értekezleten Téglás László igazgató úr értékelte a mögöttünk hagyott tanévet, a tantestület által elvégzett munkát. Ocskó Gyöngyi igazgatóhelyettes a tanulóink által elért év végi eredményeikről, míg Szabó Julianna igazgatóhelyettes az érettségi eredményéről készített prezentációt.

Ezt követően került sor a Rákóczi-díj átadására, amely díjat a nevelő-oktató munkában kiemelkedő eredményeket elérő és az iskola céljait hatékonyan támogató pedagógus kaphatja. A 2020-21-es tanévben Szauter Zsuzsanna részesült ebben az elismerésben, aki 1986 óta iskolánk pedagógusa.

evz ert21 19evz ert21 20

Please publish modules in offcanvas position.