Megyei döntőben a lány focistáink

Gombaeredmeny 9Lány focicsapatunk bejutott a Magyar Labdarúgó-szövetség által szervezett Fair Play Cup megyei döntőjébe.

A tekós lányok két csapattal vettek részt a bajai selejtező csoportban, ahol rendkívül kiegyensúlyozott mezőny mérte össze tudását. A "II. Rákóczi" nevű rutinosabb csapat végül második helyen kvalifikálta magát a megye legjobbjai közé, míg a "Tekó Fakó" néven szereplő fialatabb csapat a negyedik helyen zárt.

Lány focistáink így áprilisban egy héten belül két megyei döntőben is érdekeltek lesznek.  Április 16-án a Fair Play Cupon, míg 20-án a diákolimpia hatos döntőjében lép pályára a csapat.

További hír a lány focisták háza tájáról, hogy véget ért az V. Gomba Caffe lány labdarúgó bajnokság, melyet a Szilády nyert meg, második a Tekó csapata lett, Dékáni együttese a harmadik helyen végzett.